Цветовете на картата показват стойности без филтрите за стаи и възраст.
В Монтана средната цена на м² за вили за продажба е 3 018 € към април 2026. За последните 12 месеца цените са се променили с +16,6%. Средната цена е 226 350 €.
Няма достатъчно обяви за този филтър; показани са стойностите без филтър.
Данните на тази страница са само с информационна цел и не са инвестиционен съвет. Бъдещите стойности са прогнози и не са гарантирани. За правна информация и ограничения щракнете тук.
| Бойчиновци | 3 801 € | 285 075 € | 18,6 години (5,38%) | +16,6% | 0 обяви |
| Лом | 3 362 € | 252 150 € | 46,7 години (2,14%) | +16,6% | 0 обяви |
| Медковец | 2 409 € | 180 675 € | 40,2 години (2,49%) | +16,6% | 0 обяви |
| Георги Дамяново | 2 395 € | 179 625 € | 22,2 години (4,50%) | +16,6% | 0 обяви |
| Берковица | 2 333 € | 174 975 € | 24,3 години (4,12%) | +16,6% | 0 обяви |
| Вълчедръм | 2 146 € | 160 950 € | 11,9 години (8,40%) | +16,6% | 0 обяви |
| Чипровци | 1 968 € | 147 600 € | 14,9 години (6,71%) | +16,6% | 0 обяви |
| Брусарци | 1 621 € | 121 575 € | 10,4 години (9,62%) | +16,6% | 0 обяви |
| Якимово | 1 353 € | 101 475 € | 6,6 години (15,15%) | +16,6% | 0 обяви |
| Монтана | 918 € | 68 850 € | 8,5 години (11,76%) | +16,6% | 0 обяви |
| Вършец | 761 € | 57 075 € | 4,2 години (23,81%) | +16,6% | 0 обяви |
Разгледайте обявите за вили за продажба в Монтана.
Цените в Монтана са се променили с +16,6% за последните 12 месеца.
Цените в Монтана зависят от местоположението, вида на имота, площта, възрастта и състоянието на сградата. Сравнете актуалните обяви, ценовите тенденции и демографията на тази страница, за да видите как се развива местният пазар.
Населението на Монтана е 112 737 души. Гъстотата е 31,10 души на км². В Монтана 12,8% от жителите са млади, 58,7% на средна възраст и 28,5% възрастни.
| Монтана | 46 271 | 48,2 | – | 21,5% | A | 2,25 | – | 18 190 |
| Лом | 21 248 | 52,1 | – | 16,8% | B | 2,17 | – | 13 819 |
| Берковица | 14 501 | 52,9 | – | 16,5% | B | 2,14 | – | 9 446 |
| Бойчиновци | 7 712 | 49,2 | – | 6,8% | D | 2,25 | – | 8 680 |
| Вълчедръм | 7 698 | 48,3 | – | 7,7% | D | 2,42 | – | 9 437 |
| Вършец | 6 927 | 49,5 | – | 14,9% | C | 2,36 | – | 4 961 |
| Брусарци | 4 096 | 52,8 | – | 7,8% | C | 2,26 | – | 5 962 |
| Якимово | 3 535 | 50,1 | – | 6,6% | E | 2,28 | – | 5 010 |
| Медковец | 3 085 | 53,3 | – | 9,4% | E | 2,13 | – | 4 755 |
| Чипровци | 2 859 | 60,8 | – | 11,4% | B | 1,92 | – | 3 123 |
| Георги Дамяново | 2 018 | 63,5 | – | 13,2% | B | 1,74 | – | 2 834 |
Източник: Eurostat, NSI
Населението на Монтана е 112 737 души: 12,8% млади, 58,7% на средна възраст и 28,5% възрастни.
Гъстотата на населението в Монтана е 31,10 души на км². Площта е около 3 629 км².
Най-населената община в Монтана е Монтана с 46 271 жители, следвана от Лом с 21 248 жители.
Услугите за оценка, анализите и ценовите тенденции на тази страница се предоставят от Imotilist Valuation.